Панталони - код 990 - сиво

Нема на залиха
SKU
37485
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в цвят праскова - код 6128
  Купачи - код 6128 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Топ - код 11927 - бело
  Топ - код 11927 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кратки панталони - код 11979
  Кратки панталони - код 11979
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Дамска буза в бяло - код 2478
  Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 5965 - црвена
  Фустан - код 5965 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71