Ролка - код 995 - 1 - кремова

Нема на залиха
SKU
39897
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Ролка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Комплет - код 3349 - црвена
  Комплет - код 3349 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 6. Фустан - код 835 - розова
  Фустан - код 835 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Сако - код 4141 - бело
  Сако - код 4141 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1690 - графитна
  Фустан - код 1690 - графитна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Топ - код 92096 - црна
  Топ - код 92096 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Комплет - код 2205 - жолта
  Комплет - код 2205 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71