Ролка - код 995 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
39896
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Ролка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 6922 - црна
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Маица - код 2621 - црна
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 9792
  Блуза - код 9792
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска тениска в черно с пайети - код 1751
  Маица - код 1751 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Тренерки-долен дел - код 2421 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 2421 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 11605
  Спортски комплет - код 11605
  Special Price MKD 1.652,71 Регуларна цена MKD 2.232,71