-38%

Сако - код 1980 - зелена

Нема на залиха
SKU
348991
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 3130 - розова
  Топ - код 3130 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 1236 - бело
  Тренерки - код 1236 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 2961 - црна
  Комплет - код 2961 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 11808 - капучино
  Фустан - код 11808 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки-долен дел - код 6454 - 1 - бела
  Тренерки-долен дел - код 6454 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71