-38%

Сако - код 5566 - розова

Нема на залиха
SKU
359011
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5786 - 1 - бело
  Фустан - код 5786 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 11622 - црна
  Комплет - код 11622 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 4. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в цвят циклама - код 3299
  Блуза - код 3299 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 9458 - кремова
  Фустан - код 9458 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кошула - код 1648 - 1
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Фустан - код 0989 - розова
  Фустан - код 0989 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Дамски сет топ и пола в лилаво - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71