Ново -40%

Сако - код 949 - кафеава

На залиха
SKU
336361
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 842 - црна
  Тренерки - код 842 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Комплет - код 334 - светло сина
  Комплет - код 334 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Сако - код 834 - виолетова
  Сако - код 834 - виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 1156 - светло сина
  Фустан - код 1156 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 3323
  Фустан - код 3323
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Дуксер - код 839 - темно сина
  Дуксер - код 839 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 1690 - темно виолетова
  Фустан - код 1690 - темно виолетова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Блуза - код 756 - црвена
  Блуза - код 756 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71