-40%

Сако - код 949 - зелена

Нема на залиха
SKU
336346
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сако - код 5957 - зелена
  Сако - код 5957 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 5069 - ментол
  Тренерки - код 5069 - ментол
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 3. Фустан - код 5964 - црвена
  Фустан - код 5964 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 11707 - црна
  Маица - код 11707 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71