Сако - код 420 - циклама

Нема на залиха
SKU
41201
MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Панталони - код 9095 - 2 - црна
  Панталони - код 9095 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 8171 - окер
  Фустан - код 8171 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 3939
  Фустан - код 3939
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4160 - црна
  Блуза - код 4160 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Палто - код 5144 - 3 - црна
  Палто - код 5144 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71