Спортски комплет - код 4 - 1 - борда

Нема на залиха
SKU
1142
MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 30 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 1354 - бела
  Тренерки - код 1354 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Плажно парео с ефектен десен в синьо - 4970 - 6
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски скъсани с висока талия сини дънки - код 4226
  Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 2014 - розова
  Топ - код 2014 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 2072
  Комплет - код 2072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 2635
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Комплет - код 5923 - небесно сина
  Комплет - код 5923 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в розово - код 1298
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71