Спортски комплет - код 4 - 2 - борда

Нема на залиха
SKU
1143
MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 30 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Свободен дамски гащеризон в светлосиньо - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 11800 - црна
  Блуза - код 11800 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 3298 - црвена
  Фустан - код 3298 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 5889 - бело
  Фустан - код 5889 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2595
  Фустан - код 2595
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Блуза - код 9054
  Блуза - код 9054
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комплет - код 2406
  Комплет - код 2406
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 10. Боди - код 2935 - бело
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71