Спортски комплет - код 4 - 3 - борда

Нема на залиха
SKU
1144
MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 30 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9054 - кремова
  Блуза - код 9054 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Черна тениска с принт - код 2982
  Маица - код 2982 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска риза в червено с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 2 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 2284 - бело
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.552,71
 8. Фустан - код 2960 - бело
  Фустан - код 2960 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Маица - код 4123 - црна
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 7780 - кафеава
  Блуза - код 7780 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71