Спортски комплет - код 4 - 4 - борда

Нема на залиха
SKU
1145
MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 30 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дълга дамска пола в светлолилаво - код 3836
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Маица - код 12002 - бело
  Маица - код 12002 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамски дънки с висока талия скъсани в бяло - код 4397
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 1358 - капучино
  Фустан - код 1358 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 11881 - црна
  Фустан - код 11881 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Дамски гащеризон по тялото в черно - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Ефектна дамска риза в червено - код 4169
  Кошула - код 4169 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.826,71