Сукња - код 590 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
41037
ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 742 - бело
  Фустан - код 742 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 0014 - црвена
  Фустан - код 0014 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Комплет - код 2223 - путер зелена
  Комплет - код 2223 - путер зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 4. Фустан - код 6010 - шарена
  Фустан - код 6010 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Најниско ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 6. Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Тренерки - код 5898 - бело
  Тренерки - код 5898 - бело
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Сако - код 2911 - борда
  Сако - код 2911 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Јакна - код 888 - розова
  Јакна - код 888 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71