Сукња - код 886 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37534
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 4390 - 2
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дънкова къса пола в синьо - код 4310
  Сукња - код 4310 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Фустан - код 6555 - 3 - шарена
  Фустан - код 6555 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 5. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Блуза - код 0247
  Блуза - код 0247
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 11633 - шарена
  Блуза - код 11633 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71