Топ - код 421 - бела

Нема на залиха
SKU
37826
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 2760 - 1 - бела
  Топ - код 2760 - 1 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в бяло - код 2989
  Топ - код 2989 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Елегантен дамски топ в бяло - код 1095
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 2328 - 2 - бело
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Топ - код 5201 - бело
  Топ - код 5201 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4089 - капучино
  Блуза - код 4089 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 1459 - 1 - црна
  Комплет - код 1459 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 4329 - црвена
  Блуза - код 4329 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Маица - код 5754 - праска
  Маица - код 5754 - праска
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Боди - код 2935 - црвена
  Боди - код 2935 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71