Топ - код 421 - црна

Нема на залиха
SKU
37444
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 8327 - 2 - црна
  Топ - код 8327 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 2509 - црна
  Топ - код 2509 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в черно - код 2989
  Топ - код 2989 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантен дамски топ в черно - код 1095
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ в черно с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 296 - црна
  Фустан - код 296 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Маица - код 951 - 1 - црна
  Маица - код 951 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 1463 - црна
  Боди - код 1463 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Комбинезон - код 7743
  Комбинезон - код 7743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски панталон с колан в черно с широка кройка - код 2109
  Панталони - код 2109 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 4177 - небесно сина
  Фустан - код 4177 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Топ - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71