Топ - код 438 - бела

Нема на залиха
SKU
38664
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 8327 - 1 - бела
  Топ - код 8327 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Елегантен дамски топ в бяло - код 1095
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски топ в бяло с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамско боди в синьо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 2447 - 3 - бело
  Маица - код 2447 - 3 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Боди - код 3322 - 4
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 1575 - розова
  Спортски комплет - код 1575 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3298 - бело
  Фустан - код 3298 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки-долен дел - код 1406 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 1406 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 11638 - црна
  Блуза - код 11638 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 11800 - виолетова
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71