-32%

Тренерки - код 147 - црвена

Нема на залиха
SKU
342031
-32%
Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Eкстравагантен дамски топ с едно рамо в розово - код 11550
  Топ - код 11550
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Къса дамска тениска в тъмно синьо - код 530
  Маица - код 530 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Изчистен дамски топ потник рипс в оранжево - код 2135
  Топ - код 2135 - 5 - портокалова
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 1253 - капучино
  Фустан - код 1253 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 4459 - бело
  Маица - код 4459 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамско изрязано боди в светлосиньо - код 3322
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фармерки - код 4398 - 1 - црна
  Фармерки - код 4398 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71