-36%

Тренерки - код 8081 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
348586
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 12833 - црна
  Фустан - код 12833 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Блуза - код 2922 - виолетова
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Панталони - код 2136
  Панталони - код 2136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71