-28%

Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива

Нема на залиха
SKU
352141
-28%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Топ - код 3414 - црна
  Топ - код 3414 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2506 - црна
  Фустан - код 2506 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Топ - код 3432 - црна
  Топ - код 3432 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фармерки - код 3919 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3919 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 2328 - 1 - црна
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Маичка - код 3309 - бела
  Маичка - код 3309 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Блуза - код 5190 - црвена
  Блуза - код 5190 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71