Тренерки-долен дел - код 220 - 1 - сиво

Нема на залиха
SKU
37294-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Топ - код 7414 - црна
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 1571 - црна
  Маица - код 1571 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 4806 - црна
  Фустан - код 4806 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в масленозелено - код 0881
  Комплет - код 0881
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивни къси панталони в цвят шампанско - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71