Тренерки-долен дел - код 436 - сиво

Нема на залиха
SKU
38062
ден 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0701 - црвена
  Фустан - код 0701 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 3. Топ - код 0120 - окер
  Топ - код 0120 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 7723 - окер
  Фустан - код 7723 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 4469 - шарена
  Фустан - код 4469 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Блуза - код 6776 - светло сина
  Блуза - код 6776 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 7. Сако - код 834 - окер
  Сако - код 834 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Комплет - код 555 - 5 - розова
  Комплет - код 555 - 5 - розова
  Најниско ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Блуза - код 4400 - небесно сина
  Блуза - код 4400 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 832 - црна
  Фустан - код 832 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71