Тренерки-долен дел - код 668 - црна

Нема на залиха
SKU
37445-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4093 - црвена
  Фустан - код 4093 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 5365 - црна
  Блуза - код 5365 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Панталони - код 9907 - црна
  Панталони - код 9907 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фармерки - код 1034-30 - сина
  Фармерки - код 1034-30 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 0026 - небесно сина
  Комплет - код 0026 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 8486 - виолетова
  Фустан - код 8486 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 713 - бело
  Фустан - код 713 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Туника - код 3975 - црна
  Туника - код 3975 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71