Тренерки-долен дел - код 927 - 1 - кремова

Нема на залиха
SKU
37911-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 92 % Еластан 8 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Изчистен дамски топ в бежово - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Кошула - код 3525 - црна
  Кошула - код 3525 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тениска в бяло с принт "COCO madame" - код 3576 - бяло
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Тренерки-долен дел - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Боди - код 11757 - црвена
  Боди - код 11757 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 2509 - црна
  Топ - код 2509 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71