Тренерки-долен дел - код 927 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37916-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Атрактивен дамски топ в черно - код 5610
  Топ - код 5610 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 1638 - 1 - борда
  Фустан - код 1638 - 1 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4305
  Фустан - код 4305
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Џемпер - код 5547 - 3 - шарена
  Џемпер - код 5547 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2949 - црна
  Фустан - код 2949 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Свободна туника с дълга задна част в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Панталони - код 2172 - 2 - кремова
  Панталони - код 2172 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71