Тренерки-долен дел - код 927 - 3 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37901-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4040 - путер зелена
  Фустан - код 4040 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Дуксер - код 839 - окер
  Дуксер - код 839 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 1910 - зелена
  Блуза - код 1910 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 164 - путер зелена
  Палто - код 164 - путер зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Блуза - код 9891 - црвена
  Блуза - код 9891 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 2884 - црна
  Фустан - код 2884 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71