Тренерки - код 1 - 1 - темно сина

Нема на залиха
SKU
5927
MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски гащеризон в масленозелено - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 5. Фустан - код 0992 - бела
  Фустан - код 0992 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дамски гащеризон с флорален десен в светлосиньо - код 2864 - 5
  Комбинезон - код 2864
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Атрактивна дамска тениска с къдрички в жълто - код 0317
  Маица - код 0317 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Топ - код 12811
  Топ - код 12811
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71