Тренерки - код 1 - сиво

Нема на залиха
SKU
6035
MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 6
  Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дамски топ в розово - код 5610
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска тениска с принт в бяло - код 4341
  Маица - код 4341 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Свободна дамска туника в бяло на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Тренерки - код 5262 - црна
  Тренерки - код 5262 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71