Тренерки - код 3 - црвена

Нема на залиха
SKU
11776
MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 5583 - борда
  Тренерки - код 5583 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски топ с дантела в лилаво - код 2477
  Топ - код 2477 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Боди - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 6. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 2919 - црна
  Фустан - код 2919 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Секси дамско боди с дълъг ръкав в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71