Тренерки - код 3 - сиво

Нема на залиха
SKU
11520
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски клин еко кожа в масленозелено - код 5969
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Фустан - код 8999 - бела
  Фустан - код 8999 - бела
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Дамски комплект потник и къси панталонки в черно - код 3657
  Комплет - код 3657 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кратки панталони - код 11979 - сиво
  Кратки панталони - код 11979 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71