Тренерки - код 311 - 2 - сиво

Нема на залиха
SKU
40820
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 70% Полиестер - 27% Еластан - 3%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 2938 - портокалова
  Блуза - код 2938 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 6. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 4243 - 2 - пудра
  Фустан - код 4243 - 2 - пудра
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Фустан - код 5557 - бела
  Фустан - код 5557 - бела
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71