Тренерки - код 373 - шарена

Нема на залиха
SKU
37719-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6643 - небесно сина
  Фустан - код 6643 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 8689 - тиркизна
  Блуза - код 8689 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комбинезон - код 718 - црвена
  Комбинезон - код 718 - црвена
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Блуза - код 790 - црна
  Блуза - код 790 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Комбинезон - код 528 - бело
  Комбинезон - код 528 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Кардиган - код 4085 - жолта
  Кардиган - код 4085 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71