Тренерки - код 491 - 1 - шарена

Нема на залиха
SKU
38300-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12833 - црвена
  Фустан - код 12833 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 1038 - црна
  Маица - код 1038 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Бански комплект в червено - код 2671
  Купачи - код 2671 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 9. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71