Тренерки - код 491 - 2 - шарена

Нема на залиха
SKU
38294-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 22711 - 1 - шарена
  Хеланки - код 22711 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Палто - код 4540 - кафеава
  Палто - код 4540 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Фустан - код 0590
  Фустан - код 0590
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 10508 - 2 - црна
  Кошула - код 10508 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 1081 - борда
  Фустан - код 1081 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 7574 - путер зелена
  Фустан - код 7574 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71