Тренерки - код 491 - 3 - шарена

Нема на залиха
SKU
38289-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски панталон с колан в цвят мента с широка кройка - код 2109
  Панталони - код 2109 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Јакна - код 0266 - циклама
  Јакна - код 0266 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 11548
  Фустан - код 11548
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Стилен дамски гащеризон в черно - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Атрактивна тениска с принт в черно - код 4097
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фармерки - код 2481 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2481 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Атрактивна тениска в черно - код 4340
  Маица - код 4340 - црна
  MKD 753,71
 9. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71