Тренерки - код 491 - 4 - шарена

Нема на залиха
SKU
38284-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 4616 - темно сина
  Блуза - код 4616 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Маица - код 3597 - кремова
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 551 - окер
  Фустан - код 551 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 1594 - бело
  Кардиган - код 1594 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Тренерки - код 948 - пудра
  Тренерки - код 948 - пудра
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Панталони - код 954 - црна
  Панталони - код 954 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 976 - борда
  Фустан - код 976 - борда
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Фустан - код 6761 - црвена
  Фустан - код 6761 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71