Тренерки - код 494 - кафеава

Нема на залиха
SKU
40792
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 8961
  Тренерки - код 8961
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6130 - кафеава
  Фустан - код 6130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0628 - 5 - бело
  Блуза - код 0628 - 5 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Фустан - код 674 - виолетова
  Фустан - код 674 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Палто - код 3113 - окер
  Палто - код 3113 - окер
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Палто - код 1500 - борда
  Палто - код 1500 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 6071 - црна
  Фустан - код 6071 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Блуза - код 2771 - 1 - бело
  Блуза - код 2771 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71