Тренерки - код 494 - жолта

Нема на залиха
SKU
40767
ден 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 1035 - сина
  Фармерки - код 1035 - сина
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 9032 - борда
  Кошула - код 9032 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 6009 - бело
  Блуза - код 6009 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 059 - црвена
  Фустан - код 059 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 2951 - црвена
  Фустан - код 2951 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 4016 - црвена
  Фустан - код 4016 - црвена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 8. Џемпер - код 3345 - бело
  Џемпер - код 3345 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4093 - небесно сина
  Фустан - код 4093 - небесно сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Код 9432
  Код 9432
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71