Тренерки - код 575 - 1 - шарена

Нема на залиха
SKU
37599-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 0177 - борда
  Блуза - код 0177 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 11495 - 2 - црвена
  Блуза - код 11495 - 2 - црвена
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 0899 - бело
  Фустан - код 0899 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4188 - црна
  Блуза - код 4188 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Маица - код 3847 - црна
  Маица - код 3847 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71