Тренерки - код 575 - 2 - шарена

Нема на залиха
SKU
37594-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 129 - црна
  Фустан - код 129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Топ - код 11934 - розова
  Топ - код 11934 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в жълто - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4079 - капучино
  Маица - код 4079 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 2805 - бело
  Блуза - код 2805 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамско боди в светлолилаво - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Атрактивен дамски топ потник с дантела в жълто - код 8327
  Топ - код 8327 - 4 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 6214 - шарена
  Фустан - код 6214 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71