Тренерки - код 587 - бела

Нема на залиха
SKU
41213
ден 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 570 - шарено
  Фустан - код 570 - шарено
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 2. Јакна - код 4748 - пудра
  Јакна - код 4748 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 5618 - темно сина
  Блуза - код 5618 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Блуза - код 6182 - сиво
  Блуза - код 6182 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Фустан - код 8486 - пудра
  Фустан - код 8486 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 9951 - црна
  Фустан - код 9951 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Панталони - код 5950 - шарена
  Панталони - код 5950 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кошула - код 924 - путер зелена
  Кошула - код 924 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 3386 - кафеава
  Фустан - код 3386 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71