Тренерки - код 628 - окер

Нема на залиха
SKU
40809
MKD 1.769,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза в бордо с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 6268 - кафеава
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 6365 - жолта
  Блуза - код 6365 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Спортски комплет - код 1767 - небесно сина
  Спортски комплет - код 1767 - небесно сина
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 1543 - црна
  Фустан - код 1543 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Палто - код 1615 - 4
  Палто - код 1615 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71