Тренерки - код 628 - сиво

Нема на залиха
SKU
40811
MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5165 - зелена
  Блуза - код 5165 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в бяло - код 3701
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски топ с дантела в бяло - код 11701
  Топ - код 11701 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 5455 - црна
  Блуза - код 5455 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Атрактивна дамска тениска с дантела в червено - код 3912
  Маица - код 3912 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 9. Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 2350 - бело
  Тренерки - код 2350 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71