Тренерки - код 766 - 4 - бела

Нема на залиха
SKU
40648
MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 9993 - бело
  Тренерки - код 9993 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Тренерки - код 0601 - бело
  Тренерки - код 0601 - бело
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 3024
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 1469 - 2 - сиво
  Комплет - код 1469 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 7200 - путер зелена
  Блуза - код 7200 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 41777
  Блуза - код 41777
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Панталони - код 6329 - 1
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дамска тениска в лилаво с надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1249 - црвена
  Фустан - код 1249 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71