Тренерки - код 871 - 1 - кремова

Нема на залиха
SKU
37609-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Топ - код 5958 - црвена
  Топ - код 5958 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 8. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в кафяво райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 1805 - 2 - бело
  Топ - код 1805 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2504
  Фустан - код 2504
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71