Тренерки - код 871 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37614-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 504 - циклама
  Маица - код 504 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 3. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 7713 - шарено
  Фустан - код 7713 - шарено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 4016 - црна
  Фустан - код 4016 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Фустан - код 4546 - 1 - црна
  Фустан - код 4546 - 1 - црна
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 7. Блуза - код 280 - борда
  Блуза - код 280 - борда
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 8. Сако - код 2911 - црна
  Сако - код 2911 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 076 - пудра
  Блуза - код 076 - пудра
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Фустан - код 9090-7 - шарено
  Фустан - код 9090-7 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71