Тренерки - код 871 - 3 - светло сива

Нема на залиха
SKU
37604-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Палто - код 213 - борда
  Палто - код 213 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 2353
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 40222 - бело
  Блуза - код 40222 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 7. Комплет - код 4304 - бело
  Комплет - код 4304 - бело
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Елек - код 2519 - 4 - црна
  Елек - код 2519 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71