Тренерки - код 887 - 1 - борда

Нема на залиха
SKU
37656-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 4304 - црна
  Комплет - код 4304 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Свободна туника с дълъг ръкав в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Свободна дамска риза в цвят пудра - код 3110
  Кошула - код 3110 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 0589 - црна
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Панталони - код 4543 - 1 - црна
  Панталони - код 4543 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Блуза - код 137 - путер зелена
  Блуза - код 137 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Палто - код 4554 - зелена
  Палто - код 4554 - зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Дамска тениска в светлосиньо с надпис - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71