Тренерки - код 887 - 2 - светло сива

Нема на залиха
SKU
37649-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 1316 - бело
  Блуза - код 1316 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Топ - код 1095 - црна
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Секси дамско боди в цвят циклама с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - циклама
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Спортно - елегантен панталон в бежово - код 8585
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски спортен екип в кафяво - код 6268
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Топ - код 10270 - црна
  Топ - код 10270 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дълга дамска пола в светлолилаво - код 3836
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71