Тренерки - код 887 - 3 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37668-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4177 - небесно сина
  Фустан - код 4177 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Комплет - код 1069 - 1
  Комплет - код 1069 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 1038 - бело
  Маица - код 1038 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Спортски комплет - код 8081 - бело
  Спортски комплет - код 8081 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Черен гащеризон с ластик на талията - код 193
  Комбинезон - код 193 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71